Condominium
Freehold
Property Address
Kondominium Villa Park, Jalan Cemara, Bukit Serdang, Seksyen 11, 43300 Seri Kembangan, Selangor
Built Up
Approx. 1,302 sq.ft
Previous Reserve Price
RM 297,000.00 (Approx. RM 228 per sq.ft)
This is a past auction listing.
If you are interested,
just drop us a message on Whatsapp.
Whatsapp Now
If you are interested,
just drop us a message on Whatsapp.
Whatsapp Now