2 Storey Terrace House, Intermediate
2 Storey Terrace House, Intermediate
2 Storey Terrace House, Intermediate

Freehold
Alamat
No. 56, Jalan Sungai Merbau 32/85, Kemuning Greenville, Seksyen 32, 40460 Shah Alam, Selangor
Keluasan Tanah
Approx. 1,130 sq.ft
Harga Rizab
RM 400,000.00 (Approx. RM 353 per sq.ft)
Check monthly installment
Deposit
10% of Harga Rizab
Maklumat lelongan

Plaintif / Pemegang Serah Hak
Defendan / Penyerah Hak
Auction Date & Time
8th June 2026, Monday, 9:00 AM
Lokasi Lelongan
High Court e-Lelong
Mahkamah Tinggi Kuantan, Jalan Masjid, 25000 Kuantan, Pahang

  • Name: Kemuning Greenville
  • Address: Jalan Anggerik Tania, Kemuning, Shah Alam, Selangor
  • Developer: A&M Realty
  • Completion Date: Mid 2007
  • Type: Terrace
  • Tenure: Freehold
  • No. of Storey: 2
  • No. of Bedrooms: 3 + 1
  • No. of Bathrooms: 3
  • Land Area: 18' - 60' & 18' - 62.5'
  • Built-up: 1,760 sf
  • Maintenance Fee: RM50 (security fee depending on area)
Kadar Pinjaman

Bayaran Balik
10%

RM 1,508.78
per month
RM
RM
%
Years
Loan Margin 90% 80% 70%
Tempoh Pinjaman 35 Years 35 Years 35 Years
Kadar Bunga 3.6% 3.6% 3.6%
Bayaran Balik 10% 20% 30%
Jumlah Pinjaman RM 360,000.00 RM 320,000.00 RM 280,000.00
Estimated Monthly Installment RM 1,508.78 RM 1,341.14 RM 1,173.50
Nota
  • Untuk pembida yang ingin memohon, sila hubungi talian hotline kami untuk status lelong terkini seperti lelongan ditarik balik / dibatalkan pada saat akhir.
  • Penawar dinasihatkan untuk mendapatkan salinan "Proclamation of Sale" sebelum menyertai lelongan.
  • Gambar-gambar yang ditunjukkan di sini semata-mata untuk pengenalan umum dan maklumat.
Bidder Support
We have more details about this property. Chat with our Sales Advisor now - it's free.